Upravit stránku

Hnojiva

Společnost ZOS a.s. Leština zajišťuje dodávky kompletního sortimentu průmyslových hnojiv do zemědělského sektoru, a to jak na distribuční stupně, tak i pro konečného spotřebitele.

Pro dodávky hnojiv využívá naše firma jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců, zejména pak z Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Ukrajiny a zemí bývalého SSSR. Dodávky je možno čerpat z našich skladů, případně lze sjednat i závoz přímo na místo určení dle potřeby zákazníka.

Hnojiva mohou být dodávána ve volně loženém stavu, nebo balená v PE pytlích od 25 do 50 kg, či v žocích Big-Bag 500 až 1 000 kg. Kapalná hnojiva, jako např. DAM, SAM nebo roztok síranu amonného, je možné skladovat v tzv. flexi tancích, což jsou pro tyto účely speciálně vyrobené vaky splňující legislativní požadavky.

Mimo běžná průmyslová hnojiva společnost vlastními silami vyvinula mikroprvková hnojiva v chelátové formě s obsahem zinku, mědi, manganu a železa, a dále pak roztok dusičnanu hořečnatého s vysokým obsahem rychle přístupného hořčíku. V seznamu našich produktů jsou uvedeny nejběžnější typy velkoobjemově dodávaných hnojiv. V případě, že máte zájem o jiný typ, neváhejte nás kontaktovat.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti