Upravit stránku

Zemědělské komodity

Díky našim dlouholetým zkušenostem ze zemědělského sektoru dokážeme nabídnout alternativu pro prvovýrobce, kteří chtějí realizovat svou produkci za co nejvýhodnějších podmínek. Spolupracujeme s předními tuzemskými i zahraničními zpracovateli zemědělských komodit.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat s Vaší nabídkou. Naši specialisté Vám v co nejkratší době zkalkulují cenu, za kterou je možné komodity odkoupit. S mnoha partnery uzavíráme též oboustranné obchody, kdy nákup komodit je smluvně ošetřen ještě před zahájením sezóny jako protihodnota za dodaná průmyslová hnojiva či přípravky na ochranu rostlin.

Systém ISCC - Udržitelnost biopaliv

Naše společnost spolupracuje s distrubuční sítí firmy HOKR, spol. s r.o., která jako jedna z prvních v ČR získala od certifikační autority Bureau Veritas certifikát systému ISCC. Cílem systému ISCC je doložení úspor produkce skleníkových plynů v celém produkčním a výrobním řetězci biopaliv a biokapalin oproti fosilním palivům a stanovení úspor emisí skleníkových plynů dle kritérií udržitelnosti pro biopaliva a biokapaliny dané Směrnicí Evropského parlamentu a rady 2009/28/ES z 23. 4. 2009 o podpoře využívání energie z obnovitelných zdrojů.

Díky zavedenému systému ISCC můžeme dodávat komodity ke zpracování všem přímým dodavatelům biomasy výrobcům biopaliv a biokapalin.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti